סיגל פולר, יועצת שינה
"אין דרך אחת להיות אימא מושלמת אבל יש מיליון דרכים להיות אימא טובה"
ג'יל צ'רצ'יל

מי אני

היי

אני סיגל פולר, נשואה לליאור ואמא של תומאס ואנדי. בעלת תואר שני במנהל עסקים,
יועצת שינה מוסמכת בשיטת "לילה טוב" ופוסט פארטום דולה.

 

כל חיי הבוגרים חיכיתי להיות אמא, אהבתי ילדים מאז ומתמיד ורק רציתי שכבר יהיה לי אחד משלי.
ההיריון של תומאס עבר לי בכיף ובקלות, ללא תופעות לוואי, בחדר הלידה כבר התחלתי להבין שילדים זה לא בדיוק מה שמכרו לי.. הלידה הייתה מאוד ארוכה וקשה שהסתיימה בנס עם תינוק מדהים ומתוק.
הלילה הראשון בבית עם תומאס היה פשוט סיוט, הוא לא הפסיק לבכות לשנייה, אני סבלתי מכאבים נוראיים וליאור בעיקר רצה לקפוץ מהחלון. פה התחלנו להבין שהחלום על ילד הוא לא בהכרח מה שרואים בסרטים ושומעים מחברים.

 

שלושת החודשים הראשונים היו מאתגרים ומתישים. תומאס הקטן פשוט בכה ללא הפסקה רוב שעות היממה. לא ירד לי מהידיים ומהציצי ובאופן כללי נרדם רק על הידיים שלנו.
היינו עייפים, עצבניים ולא הבנו מה לא בסדר עם התינוק או אתנו..

 

לאחר שלושה חודשים הבכי פחת והגזים שכנראה הציקו לתומאס מאוד נעלמו. אך מונח השינה עדיין היה זר לתומאס ולנו. הקטנטן סירב לישון- במיטה, בעגלה, באוטו, כדור פיזיו... אין דבר שלא ניסינו אך הוא בשלו- ער ובוכה. מתעורר המון בלילה, תנומות קצרות ביום וכך עייפים ותשושים הגענו לייעוץ שינה בשיטת "לילה טוב" וחיינו השתנו, הרגשנו שקיבלנו את חיינו חזרה, למדנו להיות הורים רגועים ובטוחים יותר ותומאס למד להירדם עצמאית, התקבע לו סדר יום טוב ובריא.

המחשבה שאני יכולה להיות זאת שאעזור להורים ללמד את התינוק שלהם להירדם לבד, שאחזיר להם את שעות השינה האבודות הניעה אותי וכך הגעתי להיות יועצת שינה בעצמי.
בתהליכי הייעוץ שלי אני משלבת את הניסיון האישי לצד הידע והכלים שקיבלתי בלימודים.
אין הרגשה טובה יותר מלשמוע הורים שמחים על תהליך שצלח וילד שלמד להירדם ולישון בכוחות עצמו.

 

מתוך רצון להעשיר את הכלים שבידיי ולעזור למשפחות גם בשלבים מוקדמים יותר הוכשרתי כפוסט פארטום דולה, מלווה ותומכת במשפחות לאחר הלידה.
אם מישהי כזו הייתה מגיעה אלינו הביתה לאחר הלידה אין לי כל ספק שההתחלה שלנו בעולם ההורות הייתה נראית אחרת לגמרי. היינו הרבה פחות חוששים, מפוחדים, מיואשים ומתוסכלים. מישהי שמגיעה אליכם הביתה, מקשיבה, מסבירה, מרגיעה ועוטפת עושה את כל ההבדל.

 

נעים להכיר, אשמח ללוות אתכם בדרך להורות רגועה ושינה רציפה.

שלכם, סיגל

ההכשרה שלי
יועצת שינה מוסמכת "לילה טוב"
בית הספר למקצועות ההורות- גנית פרג

פוסט פארטום דולה
מרכז אמא אדמה הוד השרון